امكانات سامانه ارسال پيامک آرمين »»
ابزار ثبت سریال و ارسال کد فعال سازی با پیامک
ارسال به کد پستی
ارسال و دریافت فکس به همراه خط مجازی
ارسال و دریافت پیام کوتاه بدون محدودیت تعداد
ارسال پيام کوتاه با http
ارسال پیام کوتاه انبوه ترتیبی و تصادفی به یک رنج شماره
ارسال پیام کوتاه با وب سرویس
ارسال پیام کوتاه فلش و وپ پوش
ارسال پیام کوتاه منطقه ای
ارسال پیامک از خطوط ثابت
ارسال پیامک فلش
استفاده از خطوط اشتراكى 1000 ، 2000 ، 3000 و 5000
امكان خريد آنلاين چندين خط اختصاصى
امکان ارسال پیام کوتاه گروهی بوسیله فرمان پیامکی از یک موبایل
امکان انتقال پیام کوتاه دریافتی به ایمیل - sms to mail
امکان انتقال پیام کوتاه دریافتی به سایت شخصی کاربر
امکان تعريف بي نهايت زير کاربر با امكان تعيين سطح دسترسى
بدون محدودیت در حداقل شارژ
حذف خودکار شماره های تکراری هنگام ارسال پیام کوتاه
خروجی اکسل و چاپی پیامک های ارسال شده و دریافتی
دفترچه تلفن با قابلیت تعریف بی نهایت گروه و عضو و ورودی و خروجی اکسل
سرعت ارسال بیشتر از 100 برابر دستگاه هاى GSM
سرویس پیشرفته ارسال اس ام اس تبلیغاتی
سیستم چند لایه و امنیت بالای اطلاعات ذخیره شده و پیامک ها
شماره اختصاصی پیام کوتاه
قابلیت اتصال همزمان سامانه پیام کوتاه به سایر نرم افزارها (API ارسال و دریافت پیام کوتاه)
قابلیت ارسال با نام تجاری شما (نمايش نام شركت شما به جاى شماره سامانه)
مسابقه و نظرسنجی پیامکی با نمودار و قرعه کشی
منشی پیامک (پاسخگوی خودکار) با قابلیت تعریف متن مجزا به ازای هر شماره مجازی
نمایندگی سامانه پیامک
نمایندگی سامانه پیامک با دامین و لوگو اختصاصی
پشتیبانی با سه روش : چت آنلاين ، تیکت و تلفن
پنل پیشرفته ارسال و دریافت پیام کوتاه
گزارش دقیق وضعیت ارسال ها با قابلیت خروجی اکسل و چاپ

تعرفه ها و امكانات

ورود به سامانه

ثبت نام و خريد آنلاين

تست ارسال سامانه

سامانه پيام کوتاه نسخه نقره ای

 

این نسخه با توجه به امکانات فوق حرفه ای و قیمت مناسب ، پیشنهاد سامانه ارسال پیامک آرمین به حرفه ای ها می باشد ...

سامانه ارسال پیامک آرمین یک نرم افزار تحت وب (اینترنت) برای ارسال ، دریافت و مدیریت SMS می باشد. با این سامانه شما می توانید از امکانات زیر به صورت آنلاین استفاده نمایید :

:: ارسال پیامک : ارسال SMS بصورت انفرادی و گروهی و تبلیغاتی ، با امکان حذف خودکار شماره تکراری و نادرست

:: ارسال متناظر : فرض کنید می خواهید یه 100 نفر پیامک ارسال کنید ولی متن هرکدام متفاوت است ، با استفاده از این سرویس ، در یکی از ستون های یک فایل اکسل شماره موبایل و در ستون دیگر متن را وارد می کنید و این فایل را در سیستم ایمپورت می کنید و دکمه ارسال را میزنید ، متن هرکس برای وی ارسال می گردد

 :: ارسال با کد پستی : ارسال پیامک بر اساس کد پستی انجام میگیرد که در این روش هر چقدر تعداد رقم های وارد شده بیشتر باشد محدوده ارسال بسته تر می گردد .

:: ارسال هوشمند : شما توسط این سیستم قادر خواهید بود به صورت هوشمند متن ارسالی را برای هر شماره موبایل شخصی سازی نمایید
به عنوان مثال فرض کنید مایل هستید که اعتبار هر یک از کاربرانتان را برای آنها توسط پیامک به صورت زیر ارسال نمایید : آقای مهدی امامی اعتبار شما 12300 ریال می باشد ، برای اینکار کافیست یک فایل اکسل ایجاد نمایید ، ستون اول شماره موبایل ، ستون دوم کلمه آقای یا خانم ستون سوم نام شخص و ستون چهارم اعتبار را درج نمایید
سپس فایل را انتخاب کرده و دکمه "مرحله بعد" را بفشارید ، جمله را تکمیل کنید و دکمه ارسال را بزنید .

:: ارسال هوشمند از دفترچه تلفن : شما می توانید هر فیلدی ، نظیر نام اشخاص ، تاریخ مناسبتی خاص ، کلمه آقای یا خانم و ... را انتخاب نمایید و این فیلدها که قبلا در دفترچه تلفن پر شده اند با قسمتی از متن که می خواهید جایگزین می شوند (مثلا : آقای فرید فریدی تولد شما را تبریک عرض می کنیم)

:: کارت ویزیت contact : با استفاده از این سرویس فیلدهای نام و نام خانوادگی و شماره موبایل ، تلفن و ... را پر کنید و شماره موبایل گیرندگان را مشخص نمایید و دکمه ارسال را بزنید ، روی گوشی گیرندگان این پیغام درج می شود که باید این پیامک را در دفترچه تلفن گوشی خود ذخیره نمایید و پس از ذخیره، مشخصات مورد نظر شما در دفترچه تلفن گوشی گیرنده ذخیره می گردد .

:: نظرسنجی و مسابقه : شما می توانید همانند برنامه 90 یک مسابقه پیامکی یا نظرسنجی پیامکی برگزار نمایید ، سئوالات را مشخص نمایید ، از بین جواب های صحیح قرعه کشی نمایید ، با امکان ساخت 6 مدل نمودار مختلف به صورت اتوماتیک و امکان خروجی گرفتن از هر بخشی به طور کاملا جداگانه (نظیر : جواب های صحیح و غلط ... )

:: ارسال از موبایل : بدون نیاز به اینترنت می توانید از گوشی موبایل خود به سامانه دستور ارسال پیامک دهید و در عرض چند ثانیه و با یک دستور هزاران پیامک را به مخاطبان مورد نظر برسانید .

:: پیامک مناسبت و یادآوری : در تاریخ خاصی که قبلا در دفترچه تلفن برای شخص تعیین کرده اید ، مناسبت یا تولد یا مثلا تاریخ اتمام بیمه خودرو ... را به شخص اعلام می کند .

:: گزارش پیامک های دریافتی : با این پنل شما امکان دریافت پیامک به صورت آنلاین یا آفلاین روی پنل شما وجود دارد

:: پاسخ تبلیغاتی : به صورت اتوماتیک به کلیه پیامک های دریافتی شما پاسخ می دهد (مثلا : از پیام شما متشکریم .::سامانه ارسال پیامک آرمین::. )

:: دایورت پیامک : می توانید پیامک های دریافتی خود را به یک یا چند شماره موبایل خاص دایورت نمایید ( از قابلیت های این سیستم نسبت به سایر سیستمها این است که در هنگام دایورت شماره مویایل شخص ارسال کننده پیامک نیز در ابتدای پیامک نوشته می شود تا شما متوجه شوید چه کسی این پیامک را ارسال کرده است )

:: منشی پیامک : به ازای هر دریافت خود می توانید یک پاسخ مشخص نمایید (مثلا : اگر کسی عدد 1 را به سامانه ارسال کرد ، لیست قیمت اجناس شما برایش ارسال گردد )

:: تراکنش های مالی : کلیه گزارشات تراکنش های مالی نرم افزار ارسال پیامک شما به صورت دقیق در این بخش ارائه می شود .

:: بازگشت اعتبار ارسال ناموفق : اگر به هر دلیلی نظیر قطعی مخابرات ، قطعی اینترنت شما و ... ارسال های شما به مخابرات ارسال نگردد ، اعتبار شما به حساب شما برگشت داده خواهد شد .

::  فایل های ورودی : ورودی شماره ها از اکسل ، فایل تکست یا از دفترچه تلفن سامانه ارسال اس ام اس

:: شماره ارسال پیامک : ارسال و دریافت SMS با شماره اختصاصی 14 رقمی شما و یا شماره اشتراکی پنل (رایگان)

::  ارسال پیامک طولانی : امکان دریافت و ارسال SMS های طولانی (Long SMS)

:: ارسال زماندار : شما یک زمانی را جهت ارسال پیامک ها به مخاطبان مورد نظر خود مشخص می کنید و در زمان مشخص ، بدون نیاز به اینکه شما وارد پنل ارسال sms شوید ، پیامک ها به صورت خودکار ارسال می شوند و به دست مخاطبان می رسند (از مزیت های این نرم افزار به سایر نرم افزار این می باشد که شما می توانید دوره نیز تعیین کنید مثلا هر هفته یکشنبه ساعت 12 یا هرروز ساعت 18 پیامک ها به مخاطبان ارسال شوند )

:: انتقال به url : این سرویس مختص برنامه نویسان می باشد و می توانید پیامک را از سایت خود ارسال نمایید و یا به سایت خود انتقال دهید

:: ارسال به یک منطقه ، شهر یا اصناف : کلیه شماره موبایل های ایران (اعم از دائمی و اعتباری) در بخش ارسال منطقه ای سامانه ارسال پیامک آرمین آپلود شده است ، تعداد شماره موبایل های این بانک 31 میلیون شماره و کاملا تفکیک شده می باشد ، شما می توانید یک بخشی را انتخاب کنید (مثلا : آذربایجان غربی > بوکان > دائمی ) و به تعدادی یا همه این بانک پیامک های خود را ارسال نمایید .

:: گزارشات پیامک های ارسالی : کاملا دقیق با امکان خروجی گرفتن به صورت اکسل یا حذف گزارشات

:: حذف شده ها : همانند کامپیوتر شخصی خود شما دارای یک سطل زباله هستید و پیامک های خذف شده شما به این بخش منتقل می شوند و می توانید این پیامک را از این بخش نیز حذف نمایید .

:: دفترچه تلفن : دفترچه تلفنی کاملا مجهز ، شما با استفاده از این دفترچه می توانید گروه هایی درست کنید (مانند همکاران) سپس اشخاص را وارد کنید ، شماره های خود را می توانید از یک فایل اکسل در عرض چند ثانیه و یا به صورت دستی وارد کنید ، فیلد هایی مانند : نام ، نام خانوادگی ، شرکت ، ایمیل ، فکس ، جنسیت ، موبایل ، شهر ، استان ، آدرس ، کدپستی ، توضیحات ، تاریخ تولد و تاریخ مناسبت در این بخش تعبیه شده اند .

:: پشتیبانی آنلاین : همواره در سیستم های ارسال پیامک و همچنین خدمات اینترنتی پشتیبانی از مهمترین مسائل بوده است ، سامانه ارسال پیامک آرمین با تعبیه بخش ارسال درخواست پشتیبانی در سامانه پیامک کیفیت این بخش را به حداکثر رسانده است ، پس از ثبت تیکت توسط شما در هر ساعت از شبانه روز یک پیامک به کارشناسان مربوطه آن بخش ارسال می شود ، کارشناس مربوطه باید در حداقل زمان ممکن به تیکت شما پاسخ دهد ، تا زمان پاسخ دهی به تیکت نیازی نیست که پشت کامپیوتر منتظر بمانید به محض این که تیکت شما پاسخ داده شود یک پیامک به موبایل شما ارسال خواهد ، در ساعات اداری نیز پشتیبانی به صورت تلفنی نیز مهیا می باشد ، از دفترچه راهنمای سامانه نیز می توانید استفاده کنید .

:: هدیه : یک عدد شماره 14 رقمی در پنل کاربری به شما هدیه داده می شود ، با این شماره می توانید پیامک دریافت نمایید و ازکلیه امکاناتی که در بالا نام برده شد استفاده نمایید .

 

پس از واریز مبلغ پنل و شارژ اولیه مورد نظر با واحد فروش شرکت تماس حاصل فرمایید .

واحد فروش : 09177071123

برخی از مشتریان ما

طراحی و اجراء توسط گروه طراحی آرمین